نتایج جستجو برای عبارت :

قابل توجه صاحب خانه ها

روزی فقیری به در خانه مردی ثروتمند می‌رود تا پولی را به عنوان صدقه از او بخواهد.
هنوز در خانه را نزده بود که از پشت در شنید که صاحب خانه با افراد خانواده خود بحث و درگیری دارد که چرا فلان چیز کم ارزش را دور ریختید و مال من را این طور هدر دادید؟! 
مرد فقیر که این را می‌شنود قصد رفتن می‌کند و با خود می‌گوید وقتی صاحب‌خانه بر سر مال خود با اعضای خانواده‌اش این طور دعوا می‌کند، چگونه ممکن است که از مالش به فقیری ببخشد؟!
از قضا در همان زمان در خان

موشی در منزل شخصی خانه کرده بود و در لانه خود روزهای خوبی را سپری می کرد ،یک روز که داشت از سوراخ لانه، حیاط را تماشا می کرد ،صاحب خانه را دید که با خود تله موشی را به خانه آورده است و فریاد می زند ای زن امشب از دست این موش مزاحم خلاص خواهیم شد ،زن صاحب خانه با خوشحالی به استثبال مرد آمد واز او به خاطر خریدن تله موش تشکر کرد .موش ناراحت به پیش حیوانات خانه رفت و از آنان خواست فکری بکنند . مرغ گفت :تله موش هیچ ربطی به من ندارد . گاو گفت : ما را با ت
قلب ماآتشفشانش مهدی صاحب زمان/جسم ماگشته امانش مهدی صاحب زمان/حضرتش مانند شمس وماه تابش میکند/حجت حق در جهانش مهدی صاحب زمان/کعبه هم درانتظار طلعت زیبای او/حق همیشه درفشانش مهدی صاحب زمان/جمعه هااین اشک چشمان مثل زمزم میشود/آن امام درنهانش مهدی صاحب زمان/گریه ها اندر فراقش حالتش یعقوبی است/ذکر ما فیض بیانش مهدی صاحب زمان/شد امید اهل بیت و حافظ قرآن حق/لطف حق درآسمانش مهدی صاحب زمان/دشمنان راحضرت اوخوار ورسوامیکند/تیرحق اندرکمانش مهدی صاحب
ماه تنهای من ای سرو خرامان و رهاجمله ای نقض بگو حرف تو آیات خدادر پریشانیه احوال منه در ماندهدیدن روی تو جان است و حدیث تو دوا در بر صاحب اسرار به اصرار بگوجان ما در گرو آن رخ زیباست به جامطلع و مقصد شعرم تو یگانه منجیای خدا حفظ کن از شر و بدی صاحب عصر ما را
ای معدن ظهور وفا صاحب الزمانآقا بگیر دست مرا صاحب الزمان
فَصلُ الخِطاب عِندَکُم، إنّی لَکُم مُطیعآیینه ی صفات خدا صاحب الزمان
بی لطف و رحمتت به هدایت نمی رسمبی تو شوم اسیر بلا صاحب الزمان
آلوده ام قبول ولی مُؤمنٌ بِکُمدارم به سینه حب شما صاحب الزمان
رسوا منم که رحمتت از یاد می برمکردی به من همیشه عطا صاحب الزمان
هر شب صدات می زنم و گریه می کنمکی می رسی به داد گدا صاحب الزمان؟
یادی کن از گدای خودت در نوافلتوقت سحر، زمان دعا صاحب الزمان
دارم ا
خانه هوشمند چیست؟ویکی پدیا، درباره اینکه خانه هوشمند چیست و اتوماسیون خانگی یعنی چه، اینطور می نویسد که:
«خانه هوشمند یک فناوری نوظهور و در حال گسترش است. خانه هوشمند در پایین‌ترین سطح خود می‌تواند به همهٔ خدماتی اشاره داشته باشد که بدون دخالت صاحب‌خانه عملی را در محیط خانه اجرا می‌کنند»
چیزی متوجه شدید؟!بله، قرارمان سرجای خودش باقی ست. قرار است به زبان ساده با شما درباره هوشمند سازی صحبت کنیم و بگوییم که خانه هوشمند چیست ؟
پس بی خیال وی
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

خری به درختی بسته بود، رهگذری خر را باز کرد. خر وارد مزرعه همسایه شد و تر و خشک را با هم خورد.

زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.

صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!

صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!

به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!

➕هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
حس یه قطعه پازل رو دارم که متعلق به کسیه که عاشق پازله . تیکه ی پازل قبلا کامل کننده ی پازلی بوده که صاخب پازل ها خیلی دوستش داشته . اما هنه ی قطعات این پازل گم شدن و فقط یه این یه قطعه مونده . صاحب پازل این یه قطعه رو خیلی دوست داره . ازش مراقبت و می‌کنه کلی و حواسش بهش هست . صاحب پازل ها طبق معمول کلی پازل جدید می‌خره . پازل های هر کدوم صدها یا حتی بیشتر قطعه دارن . اما صاحب همجنان به یاد تک قطعه ی پازل هست . اما به نظر شما ، یه قطعه ی پازلی که هیچ حفر
من به برکت مال خیلی اعتقاد دارم و این برکت با همین معامله کردن با خدا به جای دو دوتا چهارتا کردن به مال آدم بخشیده می ‌شود. من این را در زندگی ‌مان خیلی دیده ‌ام مخصوصاً این روزها که شرایط اقتصادی به همه ما فشار می ‌آورد،‌ من به چشم می ‌بینم که با ملاحظه حال مستأجرمان چقدر پول ما برکت پیدا کرده است.

ادامه مطلب
{شناخت شناسنامه ای امام زمان(عج) - شماره 37}

دلیلِ تعَدُّدِ القاب امام زمان(عج)

به نظر می رسد، متعدّد بودنِ القاب امام زمان، دلیل دیگری بر وضعیت امنیتی و خطرناک آن دوران بوده است.
«صاحب الدار» به معنای «صاحب خانه ی پدری و جَدّ ایشان است» که در آنجا غایب شده. اسحاق بن یعقوب میگوید: توقیعی (و متنی) به خط مولایم «صاحب الدار» صادر شد...
امروزه بعضی افراد، فقط یک اسم مستعار دارند، چرا امام زمان به چندین لقب، مورد خطاب قرار می گرفتند؟ به نظر نمی رسد ک
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
دلیل تمایل انسان به صاحب خانه شدن فقط رهایی از بار اجاره
خانه و غرولند های موجر نیست. انسان با تملک "جا" یی از دنیا به دنبال
نقطه ای برا اتکا، برای مراجعت مطمئن و برای تعلقی طولانی است. وقتی جایی در دنیا
به او تعلق دارد خیالش راحت است که همیشه مرجعی برای مراجعت دارد. و این اطمینان
خاطر است که انگیزه ی مهم او برای صاحب خانه شدن است. چیزی شبیه ازدواج؛ انسان
متاهل نیز این اطمینان خاطر را دارد که در دریای روابط اجتماعی عاریتی، رابطه او
با یک نفر قطع
چند سالی است که روز به روز محبوبیت مدل های مختلف دستگیره درب هوشمند ، در حال افزایش است. هنگامی که این محصولات امنیتی برای اولین بار به بازار معرفی شدند، بسیاری از صاحب خانه ها و کسب و کارها از به کارگیری آن اطمینان نداشتند؛ زیرا قفل های سنتی و قدیمی تا حدودی نیازهای آن ها را برآورده می کرد. اما گذشت زمان به آن ها نشان دارد که این نوع قفل ها علاوه بر افزایش امنیت، راحتی در رفت و آمد را نیز به دنبال دارد.
دستگیره درب هوشمند به صاحب خانه ها این ام
ضرب المثل خر من از کره گی دم نداشت !
مردی خری دید که در گل گیرکرده بود و صاحب خر از بیرون کشیدن آن خسته شده بود. برای کمک کردن دُم خر را گرفت، وَ زور زد، دُم خر از جای کنده شد.فریاد از صاحب خر برخاست که « تاوان بده»!
مرد برای فرار به کوچه‌ای دوید ولی بن بست بود. خود را در خانه‌ای انداخت. زنی آنجا کنار حوض خانه نشسته بود و چیزی می‌شست و حامله بود. از آن فریاد و صدای بلندِ در ترسید و بچه اش سِقط شد.صاحبِ خانه نیز با صاحب خر همراه شد. مردِ گریزان بر روی
از قدیم می گفتند و راستش این روزها هم میگن که: خانه ها روح دارند.
نه از آن روح های ترسناک و داستانی که روح آدم هایی که قبلا اینجا زندگی میکردند،هنوز هم هستند.منظور من از روح هر خانه 
یک چیز دیگه است.
وقتی پات رو توی یک خانه میگذاری اینقدر حال خوب میاد طرفت که شب موقع خداحافظی به صاحب خانه میگی: خیلی خوش
گذشت،نمیدانم چرا اما خیلی حال و هوای خونتون خوبه.اما یک وقت هایی از بعضی خانه ها هم که میای بیرون ته دلت میگی:
چقدر دلگیر بود،چقدر خسته ام،چرا یه
سفر کاری به تبریز
ترخیص کار گمرک، یک شخصیت حقیقی یا حقوقی است که از جانب صاحب کالا موظف می شود کالای وارداتی وی را از گمرک ترخیص کند. به عبارت دیگر ترخیص کار گمرک، وکیل صاحب کالا در زمینه ترخیص کالا از گمرک است. ترخیص کار گمرک را با نام حق العملکار گمرک نیز می شناسیم.
ادامه مطلب
زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.
صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!
صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!
به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!
هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
اگر عشق در خانه ی قلبم پا بگزارد
گلهای شاداب  با بوهای معطرشان که فضای خانه را فرا میگیرند...روشنایی خانه که پر فروغ است ...چه چه پرندگان که زمزمه ی زندگی است  ...!همه وابسته میشوند ب بودنش...وقتی میرود و خانه را خالی میکند. گلدان‌هایی که نیازشان تنها قطره ی ابیست پژمرده میشوند. ‏میرود و وسایل خانه را میشکند میرود و تکه ای گرانبها را با خود میبرد... ‏صدای زنده بودن  دیگر ب گوش نمیرسد...خانه را سکوتی میگیرد شور نیست کلبه ی احزان میشود ...جولانگاه
بسم الله الرحمن الرحیماز جنون این عالم بیگانه را گم کرده امآسمان سیرم، زمین خانه را گم کرده امنه من از خود، نه کسی از حال من دارد خبردل مرا و من دل دیوانه را گم کرده امچون سلیمانم که از کف داده ام تاج و نگینتا ز مستی شیشه و پیمانه را گم کرده اماز من بی عاقبت، آغاز هستی را مپرسکز گرانخوابی سر افسانه را گم کرده امطفل می گرید چون راه خانه را گم می کندچون نگریم من که صاحب خانه را گم کرده ام؟به که در دنبال دل باشم به هر جا می رودمن که صائب کعبه و بتخان
قابل توجه صاحبین کسب کار
قابل توجه صاحبین کسب کارجهت دریافت پنل اس ام اس رایگانبه مدت محدود و تعداد محدود کافی است کلمهتخفیفرا به شماره 300077 ارسال کنید.نام کاربری و رمز عبور پنل و لینک پنل ارسال می شود برای شما...دقت فرمایید ارزش کارای پنل بیش از 500 هزارتومان می باشد.

امروزه افراد به دلایل متنوع خواهان استفاده از ساختمان های پیش ساخته هستند بدین منظور فروش خانه پیش ساخته دست دوم در بین افراد رواج یافته و آنان با توجه به شرایط ساختمان ها اقدام به خرید می نمایند.

خانه پیش ساخته دست دوم در حقیقت همان منازل پیش ساخته هستند با این تفاوت که قبلا کسی از آنها استفاده کرده است ولی با رعایت اصول و قوانین مربوط به منازل پیش ساخته، خانه های پیش ساخته دست دوم می تواند کارایی منازل پیش ساخته دست اول را داشته باشد.من
 در روزگاری در شهری دور پسرکی فقیر به اسم سندباد زندگی می کرد که از
راه باربری زندگیش را می گذراند . یک روز که داشت بار سنگینی را به جایی می
برد در میان راه خسته شد و روی پلّه جلوی خانه ای نشست . به خانه نگاهی
کرد ، خانه بزرگی بود . آهی کشید و گفت : خوش به حال صاحب این خانه ...
ادامه مطلب
مبله جار معتبرترین مرکز اجاره خانه مبله در تهران بشمار می رود. مبله جار با سالها تجربه در امر اجاره انواع خانه، آپارتمان، سوئیت و ویلا به مشتریان، خدمات حرفه ای و کاملی به مشتریان عرضه می کند. با توجه به استقبال زیاد مسافران از خدمات مبله جار، تعدادی خانه مبله با بهترین امکانات و تجهیزات در مناطق مختلف تهران در نظر گرفته شده است. تمامی خانه ها بصورت کاملا مبله و تمیز به مسافران تحویل می گردد. مرکز اجاره خانه مبله در تهران در جهت آسایش مشتریا

در
اواخر عمر مرحوم آقای آقاشیخ مرتضی دیگر نمی توانستند به پای خود بجایی
بروند؛چون وسیله های امروزی نبود، ، ناگزیر کسی ایشان را به کول می گرفت، و
به این طرف و آن طرف می برد، وچون بدن لاغر ونحیف شده بود،این کار مشکلی
نداشت. یک روز در کوچه شترداران ایشان به جایی می رفت. گویی آنکس که ایشان
را به کول می گرفت خسته شده بود؛ لذا در کنار کوچه ایشان را به زمین گذاشت.
بدن جناب شیخ به دیوار کاهگلی خانه ی مجاور اصابت کرد، و چند پر کاه و
شاید کمی خاک بر ز
ای که هر چیز در برابر قدرتش تسلیم کرده 
ای که به امر او اسمانها بر پا گشته 
ای که رعد به فرمان او غرش زند 
ای امرزنده  ای بخشنده  ای براورنده ارزوها 
ای رهاننده اسیران 
ای دارای فخر و زیبایی 
ای صاحب مجد و زیبایی 
ای صاحب جود و بخشش 
منزهی تو ای که جز تو معبودی نیست 
فریاد برهان ما را از اتش ای پروردگار من 
ای سود رسان ای شنوا   ای روزه دهنده هر روزی خور
ای یاور هر بی یاور  ای عیب پوش هر معیوب 
ای فریادرس من  ای پناه دهنده من  
ای راهنمای سر گردا

یک روز در ساحل دجله قدم می زدم. به یک قهوه خانه رسیدم و داخل شدم و نشستم ...دیدم کارگر قهوه خانه در حالی که چای می ریزد با تعجب به من نگاه می کند و با رفیقش حرف می زند. بعد چای دیگری سفارش دادم.

وقتی خواستم بیرون بروم و پول پرداخت کنم، تصویری که در قهوه خانه آویخته بود و نشان می داد صاحب قهوه خانه مسیحی است، نظرم را جلب کرد. آنگاه علت تعجب کاگر قهوه خانه را - که دیده بود یک مرد معمم در قهوه خانه اش نشسته- دریافتم.

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
نوشته شده 1398/09/22ساعت17:51
خوب واقعا خوب میشه ،مدام زمزمه کنم ،با امام زمان عج حرف بزنم....
با خداوند رفیق و مونس بشیم
مردی خری دیدکه درگل گیرکرده بود و صاحب خر ازبیرون کشیدن آن خسته شده بود. برای کمک کردن دُم خر راگرفت، وَ زور زد، 
دُم خر از جای کنده شد.!

فریادازصاحب خر برخاست که « تاوان بده»!..

مرد برای فرار به کوچه‌ای دوید، ولی بن بست بود.
خود را در خانه‌ای انداخت، زنی آنجا کنار حوض خانه نشسته بود وچیزی می‌شست و حامله بود. 
از آن فریاد و صدای بلند، زن ترسید و بچه اش سِقط شد.!
صاحبِ خانه نیز با صاحب خر همراه شد. 

مردِ گریزان برروی بام خانه دوید. راهی نیافت،
چوپان و گله دار .درروزگاران قدیم چوپانی دردهکده ای زندگی می کرد که گله دار مردی ثروتمند ومتقلب بود. گوسفندهای این مرد خوب شیر می دادند و چوپان هر روز آنها را میدوشید و تغار(کاسه ) سنگی را پر می کردو صاحب گله وقتی شیر را از چوپان می گرفت داخل شیر آب می ریخت تا مقدارش زیاد شود وبه مردم بیشتری بفروشد ودر نتیجه پول زیادی به چنگ آورد. چوپان که از کار او خبر داشت همیشه اورا نصیحت می کرد ومی گفت :ای مرد از خدا بترس و اینقدر در شیر آب نریز این کار خیانت به
خاطره ای از رهبر معظم انقلاب: حجت الاسلام راشد یزدی ، در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتند از دیدار ایشان با خانواده های شهدا سوال کردند . رهبر معظم فرمودند اخیرا دیداری داشتم و پدر شهید اصرار داشت به ایشان قولی بدهم گفتم چه قولی ، گفتند قول بدهید بعد می گویم. رهبری فرمودند شاید نتوانم آن را انجام دهم شما اول بفرمایید چه خواسته ای دارید. بالاخره پدر شهید گفتند من دو پسردارم که مستاجرند لطفا بفرمایید ترتیبی داده شود تا صاحب خانه شوند ، مقام
اجاره خانه در کیش
اجاره خانه در کیش جزیره معروف و زیبای کیش هر ساله میزبان بسیاری از مردم سراسر جهان برای تفریح و تجارت می‌باشد. از این نظر ارائه خدمات متنوع، بسته به نیاز و شرایط مسافران همانند انواع خانه‌های اجاره‌ای، امری حیاتی در رضایت همگانی است.
خیلی از گردشگران این جزیره­ ی خوش آب‌وهوا تمایل دارند بجای رزرو هتل، از خدمات و تنوع بیشتر و غیر محدودتر خانه‌های قابل اجاره استفاده نمایند. این خانه‌ها در ابتدا بین دانشجویان پذیرفته شده
داستان تکان دهنده { حق الناس }

در
اواخر عمر مرحوم آقای آقاشیخ مرتضی دیگر نمی توانستند به پای خود بجایی
بروند؛چون وسیله های امروزی نبود، ، ناگزیر کسی ایشان را به کول می گرفت، و
به این طرف و آن طرف می برد، وچون بدن لاغر ونحیف شده بود،این کار مشکلی
نداشت. یک روز در کوچه شترداران ایشان به جایی می رفت. گویی آنکس که ایشان
را به کول می گرفت خسته شده بود؛ لذا در کنار کوچه ایشان را به زمین گذاشت.
بدن جناب شیخ به دیوار کاهگلی خانه ی مجاور اصابت کرد،
خانه هوشمند
خانه هوشمند یک مجموعه از تجهیزات الکترونیکی مناسب است که در آن می توان لوازم خانگی و سایر وسایل برقی را بطور خودکار از راه دور و از هر مکان متصل به اینترنت در جهان با استفاده از تلفن همراه یا دستگاه های تحت شبکه دیگر ( لپ تاپ ، دستیار صوتی آمازون و Google ) کنترل کرد. یک خانه هوشمند دارای دستگاههای الکترونیکی است که از طریق شبکه های داخلی ( Wifi , Ethernet , Zigbee , Z-Wave ) و اینترنت با هم در ارتباط هستند و کاربر می تواند عملکردهایی از قبیل دسترسی ا
آیت الله بهجت می فرمود:
تکان می خوری بگو یا صاحب الزمان، می نشینی بگو یا صاحب الزمان،برمی خیزی بگو یاصاحب الزمانصبح که ازخواب بیدار میشوی مؤدب بایست، صبحت را با سلام به امام زمانت شروع کن وبگو آقا جان دستم به دامنت،خودت یاریم کن، شب که می خواهی بخوابی اول دست به سینه بگذار و بگو   السلام علیک یا صاحب الزمان بعد بخواب، شب و روز را به یاد محبوب سر کن. اگر اینطور شد شیطان دیگر در زندگی توجایگاهی نداره، دیگرنمی توانی گناه کنی، دیگرتمام وقت بیمه
آیت الله مرحوم شیخ محمد فاضل، موسس فیضیه مازندران در شهرستان بابل
بود که خلق و خوی مردمی وی همواره باعث جذب طبقات مختلف جامعه گردیده و دفتر یا
منزل ایشان همیشه محل رجوع مردم بود. این عالم بزرگوار هیچ فرصتی را برای تبلیغ
دین از دست نمی داد.
در مسیر ایشان قهوه خانه ای وجود داشت. یک بار حاج آقا از راننده
خواست تا برای دقایقی توقف کند. وقتی صاحب قهوه خانه و جوان هایی که در آن جا
نشسته بودند چشمشان به آیت الله فاضل افتاد با تعجب هم دیگر را نگاه می کر
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
خانه هوشمند
خانه هوشمند یک مجموعه از تجهیزات الکترونیکی مناسب است که در آن می توان لوازم خانگی و سایر وسایل برقی را بطور خودکار از راه دور و از هر مکان متصل به اینترنت در جهان با استفاده از تلفن همراه یا دستگاه های تحت شبکه دیگر ( لپ تاپ ، دستیار صوتی آمازون و Google ) کنترل کرد. یک خانه هوشمند دارای دستگاههای الکترونیکی است که از طریق شبکه های داخلی ( Wifi , Ethernet , Zigbee , Z-Wave ) و اینترنت با هم در ارتباط هستند و کاربر می تواند عملکردهایی از قبیل دسترسی ا
ان زمان صف گاز برای گاز زدن مشکل و وقت گیر بود چرا که پمپ گاز تازه راه اندازی شده بود . و مردم از بنزین استفاده می کردند  بنزین لیتری صد تومان بود  که یهویی افزایش یافت و لیتری هزار تومان شد . اکثرا با این موضوع اشنایی دارند . صف گاز انقدر شلوغ می شد که گاهی به شمارش انها می پرداختیم و بیش از سی و چهل ماشین تا نوبتمان فاصله بود . بر این اساس گاهی جازدن هم باعث دعواهایی می شد برای چندمین بار هر وقت که می خواستم ماشینم را گاز بزنم بدون نوبت به اپراتو
خر در گل مانده
حکایت «خر در گل مانده»
مردی خری دید که در گل گیرکرده بود و صاحب خر از بیرون کشیدن آن خسته شده بود. 
برای کمک کردن دُم خر را گرفت و زور زد! 
دُم خر از جای کنده شد.
فریاد از صاحب خر برخاست که ، تاوان بده!
مرد برای فرار به کوچه‌ای دوید ولی بن بست بود. 
خود را در خانه‌ای انداخت. 
زنی آنجا کنار حوض خانه نشسته بود و چیزی می‌شست و حامله بود. 
از آن فریاد و صدای بلند در ترسید و بچه اش سِقط شد.
صاحب خانه نیز با صاحب خر همراه شد. 
مرد
گریزان بر
رزق بی حساب یعنی این موقع شب یادت بیوفته یه شهیدی(شهیده توران اسکندری) تو انفجار سال 95 حله شهید شده بود و همون زمان مردم رفتن صفحه اینستاگرامش و کلی ازش التماس دعا خواستنشاید برای یه عده قابل درک نباشه این مسئله ولی برای خیلی ها این یعنی باور دارن شهید زنده استرزق بی حساب یعنی بعد دو سال این موقع شب یاد شهید کنی و سر بزنی به صفحه اش و پستاش رو بخونی و برسی به عکس نوشته ای با این متن:صاحب این پروفایل شهید می شود إن شاء الله یعنی باید بشه اگه نشه م
این نوع اجاره به نفع مستاجر است چون دیگر نیاز به پرداخت ماهانه‌ مبلغی به عنوان اجاره ندارد و از طرفی در پایان قرارداد مبلغ رهن مجدداً به او برگردانده می‌شود. در واقع رهن کامل شبیه این است که پول را در بانک سرمایه‌گذاری کرده و سودِ پول را به موجر می‌دهید.
قرارداد رهن و اجاره املاک از جمله قراردادهای رایج و متداول و رهن کامل یکی از این گونه قرداد هاست . در مجله دلتا قرارداد رهن و قوانین و مقررات آن بررسی شده است. با ما همراه باشید.
رهن کامل چیس
اگر قصد کسب درآمد دارید و در پی راه های در آوردن پول برای خودتان با
ساده ترین کار و در منزل خودتان هستید، میتوانید با بررسی کارخانه های کوچک
فعالیت های قابل توجهی را در خانه برای خود آغاز کنید. یکی از راه ها کسب
درآمد در خانه برای خانمها بسته بندی حبوبات است که مابین بسیاری از خانوم
ها در شهرها مخصوصا شهر اهواز مورد توجه قرار گرفته است.
ادامه مطلب
روزهایی که گذشت، بیشتر از همیشه خانه بودم و خانه‌داری کردم. لیست غذایی متنوع نوشتم و چسباندم به در یخچال. وضعیت خورد و خوراکمان را سروسامان بیشتری دارم. کیک‌های جدید یاد گرفتم و پختم. غذاهای سنتی بیشتری پختم. فوت و فن تعدادی از این غذاها را از یک آشپز خوب یاد گرفتم. فست فود و غذای نیمه آماده نخوردیم. مهمانی دادیم، کتاب خواندم، فیلم دیدم. یک حوزه خوب نزدیک خانه پیدا کردم که شاید به جمع طلبه‌هایش بپیوندم. داروهایم را کم کردم اما عوارضش همچنان
⭕️بی حجابان غاصبند و غصب دلها می کنندصاحب آن خانه را از خانه بیران می کنند.
صادق آل محمد گفت: دل عرش خداستبی حجابان عرش حق را لانه ی خود می کنند.
خواهرم گر شیر باشی و دلِ شیرت بودهل مبارز با خدا گفتی و مغلوبت کند
گر طلاقی را که مبغوض است بابش باز شدانتهای غصب دلها بود که کارش زار شد.
آتشی کانداختی در کلبه ی عشقِ کسیدودِ آن آتش به چشمت رفته و کورت کند.
یک نصیحت بشنو از من پا مزن بر بخت خویشچون کسی چون تو دلِ شُویت به تسخیر آورد.
توبه کن، بگرد و مایو
دنی، اگر برایت بگویم آقا و خانم جوانی صاحب خانه‌ای که ساخته بودی شده‌اند، چه حسی پیدا میکنی؟ 
اوایل دائم یاد روزهای قدیم و دوستی‌مان می‌افتادم. فکر میکردم خیلی پیر شده‌ام. ترس برم داشته بود که نکند خیلی تنها شده باشم. آخر تو و ژاکلین برای ما مثل خواهر و برادر بزرگتر بودید، حالا ببین جلوی این بچه جوانها چه بابابزرگی به حساب می‌آیم! مثلا همین دو ماه پیش را برایت بگویم، آقای جوان سعی داشت با شن‌کش فلزی کوچکی (شاید مال خودت بود؟ نمیدانم) برگه
داستان فیلم :
فرید ساعت نه صبح با خبر می شود که صاحب عمارت قدیمی شده و
نه شب به فرودگاه می رسد. حالا او و ساکنینی که فرید بدون اطلاع صاحب خانه
آن ها را به عمارت آورده تنها دوازده ساعت فرصت دارند تا خانه را خالی
کنند اما .....
بازیگران : حمید گودرزی،بهرام افشاری،نسرین مقانلو، سحر قریشی، رضا ناجی، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی، مجید شهریاری، بابک نوری، پژمان بازغی و با معرفی امین مینایی

برای دانلود فیلم سینمایی نیوکاسل کلیک کنید
اعتراف فخر رازی عالم مشهور اهل تسنن به معصوم بودن و لقب صاحب الزمان امام مهدی علیه السلام
فخر رازی عالم و مفسر بزرگ و مشهور اهل تسنن پیرامون معصوم بودن و صاحب الزمان بودن امام عصر علیه السلام می‌نویسد:
وجماعة من الشیعة الامامیة یسمونه بالامام المعصوم. وقد یسمونه بصاحب الزمان ویقولون بأنه غائب. ولقد صدقوا فی الوصفین ایضا لأنه لما کان خالیا عن النقائص التی هی حاصلة فی غیره کان معصوما من تلک النقائص وهو ایضا صاحب الزمان.
عده‌ای از شیعیان دوا
در ۲۴ ساعت یک شبانه روز، دو ساعتی که قبل از اذان صبح است را سحر می‌گویند، در منزلت و قدر و خصوصیات این دو ساعت و ممتاز بودنش روایات بسیاری آمده. می توان گفت که گل اوقات ۲۴ ساعت روز همین سحر است.
اگر بخواهیم ۱۲ ماه یک سال را با ساعات یک شبانه روز مقایسه کنیم، ماه مبارک رمضان مثل این ساعات ممتاز و ویژه سحر است، به نسبت دیگر ماه‌های سال. از لحاظ خصوصیات و ویژگی‌هایی که برای این ماه می‌توان برشمرد.
اگر شبی اتفاقی سحر بیدار شدید، چه می‌کنید؟ وقت‌
کتابهایش را ردیف کرده در طبقات کتابخانه، بی ترتیب خاصی. دواوین شعرا، تذکره ها، تاریخ ها و دیگران. از لای پرده های کشیده نگاه می کنم به خانه. تجملات آنچنان نیست، اما اینچنین ها هم نبود؛ نشان از دارایی صاحب خانه می داد. پرده های حریر یا فقط شبیه به حریر که ادای ابریشم تنیده ی کرم های در خود فرو رفته را در می آورند، مبل های استیل ، مبل های راحتی و میز و صندلی و پکیج و هزار چیز دیگر در. خانه ایی که در سیصد و شصت و پنج روز سال شاید سی روز هم پر نباشد. نب
داستانی از دیدار امام زمان(عج) با فرد آهنگر
شخصی که مسلط به علوم غریبه بود، توانست در زمان خاصی، مکان حضور امام زمان(عج) را در بازار آهنگران شناسایی کند، و پس از آن به سرعت برای دیدار ایشان راهی محل شد و مشاهده کرد که حضرت در کنار دکانی نشسته است که صاحب آن بی‌توجه به ایشان مشغول نرم کردن آهن است، اما پس از مدتی مشاهده کرد که پیرمرد صاحب دکان به امام زمان(عج) گفت: «یابن رسول الله، اینجا مکان گرمی است اجازه دهید برای شما آب خنک بیاورم».
ادامه مط
آن یار کز او خانه ما جای پری بود

سر تا قدمش چون پری از عیب بری بود

دل گفت فروکش کنم این شهر به بویش

بیچاره ندانست که یارش سفری بود

تنها نه ز راز دل من پرده برافتاد

تا بود فلک شیوه او پرده دری بود

منظور خردمند من آن ماه که او را

با حسن ادب شیوه صاحب نظری بود

از چنگ منش اختر بدمهر به در برد

آری چه کنم دولت دور قمری بود

عذری بنه ای دل که تو درویشی و او را

در مملکت حسن سر تاجوری بود

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت

باقی همه بی‌حاصلی و بی‌
قبل از اینکه خانه ای را اجاره کنید به نکات زیر توجه کنید البته چک
لیست مطرح شده در این مطلب به طور کلی خدمت تان ارائه می گردد اما نسبت به
منطقه و شهر مدنظرشما قابل تغییر یا انعطاف هست.
گاهی شناخت بومی منطقه بیش از هر نکته دیگری شما را در تهیه خانه
موردنظرتان کمک می کند و اگر قصد تهیه خانه در منطقه ای جدید دارید کمی
بیشتر باید جستجو کنید.
هر چه بیشتر خانه ببینید احتمال پیدا کردن خانه بهتر بیشتر می شود اما
وسواس به خرج ندهید و همواره با توجه به
بازسازی خانه های قدیمی با استفاده از کناف
برای باسازازی خانه های قدیمی گزینه های زیادی وجود ندارد و هزینه کوبیدن و از نو ساختن ساختمان هم بسیار زیاد است اما کناف بهترین گزینه برای ترمیم خانه های قدیمی است.
با کناف می توان شکل و طرح های مدرن و ظاهری زیبا به خانه قدیمی بخشید.
این طرح های زیبا را می توان در دیوار ها و سقف های خانه های قدیمی ایجاد شوند.
کناف در واقع یک محصول ترکیبی از گچ و سیمان و سازه فلزی است به همین دلیل این حصول کارامد و پر استف
#حدیث_مهدوی 
امام رضا(ع)
«ریان بن صلت می گوید: به خدمت امام رضا علیه‌السلام عرض کردم: آیا شما صاحب این امر هستید؟ فرمود:«انا صاحب هذا الأمر، و لکنی لست بالدی أملاها عدلا، کما ملئت جورا، و کیف اکون ذلک، علی ما تری من ضعف بدنی، و ان القائم هو الذی اذا خرج کان فی سن الشیوخ و منظر الشبان
ادامه مطلب
#حدیث_مهدوی 
امام رضا(ع)
«ریان بن صلت می گوید: به خدمت امام رضا علیه‌السلام عرض کردم: آیا شما صاحب این امر هستید؟ فرمود:«انا صاحب هذا الأمر، و لکنی لست بالدی أملاها عدلا، کما ملئت جورا، و کیف اکون ذلک، علی ما تری من ضعف بدنی، و ان القائم هو الذی اذا خرج کان فی سن الشیوخ و منظر الشبان
ادامه مطلب

فاطمیه
شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها

هیچکس نیست که دستی به دعا برداردیا که باری ز سر شانه‌ی ما برداردهرکه زخمی به تن از خیبر و خندق داردآمده تا که از این خانه دوا برداردحُرمت خانه‌ی ما حُرمت بیت‌الله استفاطمه با پدرش شأن برابر داردآنقدر زود درِ خانه پر از آتش شدکه نشد صاحب این خانه عبا برداردپسری شد سپر و مادری از پا افتادفضه آمد که مگر فاطمه را برداردسوره‌ی کوثر حیدر سر راه افتادهکاش پا از سر قرآن خدا برداردبا پر زخمی خود راه  سپاه
شهر تبریز به واسطه رشادت های آزاد مردانی همچون ستارخان و علی مسیو در دوران انقلاب مشروطه نقش برجسته ای در تاریخ معاصر ایران دارد، به همین خاطر بازدید از خانه های باقی مانده از مشروطه خواهان که روزگاری محل تشکیل جلسات و ستاد جنگ بوده برای ما یاداوری میکند که این شهر بزرگ چه تاریخی را پشت سر گذاشته است.
خانه های تاریخی تبریز
موزه قاجار (خانه امیر نظام)
خانه تاریخی ستارخانموزه علی مسیوخانه بهنام (خانه قدکی)خانه مشروطه تبریزخانه حیدر زاده تبری
صاحب‌خانه شدن برای بسیاری از افراد آرزویی است که در زندگی برای خرید خانه تلاش می‌کنند. اما سال‌های اخیر آنقدر قیمت خانه و زمین و سایر هزینه‌های زندگی بالا رفته که شاید خیلی‌ها به این زودی نتوانند صاحبِ خانه شوند. به همین دلیل در این سال‌ها در کشور ما اجاره‌نشینی رشد چشم‌گیری داشته است. یکی از انواع اجاره‌نشینی رهن کامل است. می‌خواهیم در این مطلب به بررسی آن بپردازیم و ببینیم وقتی کسی از رهن کامل خانه حرف می‌زند، دقیقا از چه چیزی صحبت
1. چوب / درب های چوبی
به طور سنتی، چوب یا چوب به عنوان شناخته شده مشهور بوده است اصلی برای ساخت درب / پنجره بوده است. مزیت اصلی آن دسترسی محلی به مواد و سهولت که توسط نجار محلی ساخته می شود.
در حال حاضر انواع مختلف چوب در بازار موجود است و انتخاب آن باید بر اساس خواص طول عمر و بودجه صاحب خانه ساخته شود. اگرچه می توان آنها را برای تمام مکان های خانه استفاده کرد، اما آنها برای مکان های بیرونی مناسب می باشند.
چوب اغلب برای ساخت درب ها / پنجره ها استفاد
وقتی قصد سفر دارید ،باید از  قبل همه چیز را هماهنگ کنید یا یک آمادگی نسبی داشته باشید . حتی ممکن است روزهای هفته نیز برای شروع سفر شما مورد توجه قرار گیرد که در اول هفته سفر خود را شروع کنید و یا در روزهای آخر هفته اقدام به سفر نمایید.در این بین ممکن است یک سری اتفاقات نا خواسته سر راه سفر شما قرار گیرد همچون حوادث از پیش تعیین نشده. مثلا چرخ ماشین شما پنچر شود و یا در روز سفرباران شدیدی شروع به باریدن کند با اینکه شما حتی از قبل آب و هوا را نیز چ
هزار سال دیگر هم که بگذرد
هزار ضریح مطلا هم که برایت بسازند
ما باز هم برای کهنه پیراهنی که از تو دریغ شد، گریه می‌کنیم.
+مردهای خانه عازم تواند و باز من جاماندم...
+از ما جامانده‌ها چه بر می‌آید جز اینکه دور هم بنشینیم به روضه خوانی و اشک...
+الحمدلله علی کل نعمه
+المستغاث بک یا صاحب الزمان
گربه ای خبیث برای شکار هر روز تعدادی جوجه را می گرفت و انها را می خورد  و شکمی از عزا در می اورد او حتی به مرغ های بزرگ هم رحم  نمی کرد و با خباثت تمام انها را خفه و فرار می کرد . 
روزی صاحب مرغ ها از ترس گربه انها را در قفسی بزرگ می گذارد تا از شکار گربه در امان باشد. گربه تا چشم صاحب خانه را دور می بیند  خود را از شکافی کوچک وارد قفس می کند وتمام مرغها و جوجه ها را خفه می کند . 
سگی از دور دست  تمام ماجرا را شهود می باشد . او به گربه می گوید چرا انها ر
هو
اگر سالک به نور ولایت پیر عشق و ولی کامل الهی و ریاضات شاقه ، صاحب چنین قلبی بگردید که مرآت ثانیه حق نما است ، می بیند در این حالت به عین قلبی خود حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را و می رسد به بلدان حضرت که مسمی به جابلقا و جابرصاست و مستفیض می گردد از فیض خدمت او به قدر صفاء و وسعت قلب خود و می گردد صاحب الهام به سمع قلبی خود و اگر قابل باشد از برای عهد و بیعت ولایت آن حضرت ، عهد می گیرد آن حضرت از او به عهد ولایت و میثاق توسل و محبت خود.
می
وقتی قصد سفر دارید ،باید از  قبل همه چیز را هماهنگ کنید یا یک آمادگی نسبی داشته باشید . حتی ممکن است روزهای هفته نیز برای شروع سفر شما مورد توجه قرار گیرد که در اول هفته سفر خود را شروع کنید و یا در روزهای آخر هفته اقدام به سفر نمایید.در این بین ممکن است یک سری اتفاقات نا خواسته سر راه سفر شما قرار گیرد همچون حوادث از پیش تعیین نشده. مثلا چرخ ماشین شما پنچر شود و یا در روز سفرباران شدیدی شروع به باریدن کند با اینکه شما حتی از قبل آب و هوا را نیز چ
 در هنگام پرداخت پول خانه حتما مطمئن شوید که این پول به حساب شخص فروشنده
که سند خانه به نام او هست، واریز شود. اسم و پسوند مالک را خوب نگاه کنید.
در برخی موارد تشابه اسمی باعث سوء استفاده می‌شود. اگر فروشنده بگوید من
پسر و یا پدر و یا حتی وکیل صاحب خانه هستم به هیچ وجه وارد معامله نشوید.
احتمال تبانی و دودره کردن وجود دارد.
اولین قدمی که برای خرید خانه باید بردارید این است که اهداف بلند مدت‌تان
برای خرید خانه چیست؟ و چگونه مالکیت خود را بر ا
مطالعات خانه سینما
چکیده:
شاید یکی از انگیزه های اصلی تأسیس مرکزی غیر دولتی با عنوان خانه سینما ،حمایت مادی از حقوق هنرمندان و دست اندرکاران سینما و تئاتر بود تا با ایجاد شرایط بهینه ای برای فعالیت هنرمندان،انان اسوده تر از قبل و با اطمینان به پشتوانه های مادی در حال واینده بتوانند نسبت به احیا حقوق خود اقدام نموده و با فراغ بال بیشتری به فعالیت بپردازند.با گذشت زمان این انگیزه اصلی خود صاحب شاخه های بیشتری در جهت حمایت غنی تر از هنرمندان ن
زکات
فطره میهمان
سؤال:
۱) میهمانی که فقط شب عید فطر به
خانه انسان بیاید، تکلیف فطره اش چه می ‌شود؟
۲) اگر میهمان فطره خودش را بدهد، آیا
از عهده صاحب خانه ساقط می ‌شود؟
۳) اگر انسان شب عید فطر میهمان
داشته باشد و صبح    متوجه شود که عید
بوده؛ آیا فطره آنها بر او واجب است؟
جواب دفتر مقام معظم رهبری مد ظله:
۱) فطره او بر عهده صاحب خانه نیست.
۲) در فرضی که نان خور محسوب شود اگر با اجازه صاحب
خانه و از طرف او فطره خودش را بدهد، از عهده میزبان ساقط می ‌ش
تا خدا در کشور ایران خدایی می کند /مهدی صاحب زمان از نهضت خمینی یاری می کند /گوی از گردونه ای هستی بدور افتاده است /هر که از ولایت فقیه فکر جدایی می کند /ولایت حرف اول در جهان است /خامنه ای نایب مهدی صاحب زمان است /شاعر مظفرآبادی از خراسان رضوی شهر بردسکن روستای مظفرآباد
خطاست اگر هرکس را در هر منصب قرار گرفت مسیول بنامیم .
از مسیول مسیولیت دان و مسیولیت پذیر در انجام مسیولیت هرگز کوتاهی سر نمیزند .
نام ایشان همان صاحب منصب است خواه به حق خواه به غصب .
استفاده به هنگام و به جا از کلمات حق آنهاست .
قابل توجه کشاورزان جنوب کرمان:پیرو اطلاع رسانی قبلی و با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر افت دما ، ضروری است کشاورزان وضعیت جوی و روند کاهش محسوس دما را مد نظر قرار داده و آمادگی لازم را با توجه به منطقه و نوع محصول در عملیات مختلف کشاورزی داشته باشند و به منظور کاهش خسارت احتمالی ناشی از افت دما در مزارع ، گلخانه ه
ادامه مطلب
خانه کویری، نمونه‎ای از سبک "معماری ارگانیک" است. در طراحی داخلی آن از سنگ‌های طبیعی، بدون تغییر و آسیب قابل مشاهده‌ استفاده شده و رنگ و زمینه کلی بنا هماهنگ با محیط اطراف است.
به گزارش مجله دلتا ، بدنه این خانه بتُنی که از روی سنگ‌ها به سمت بالا حرکت کرده و با پیچ و تاب سایبان‌ها شکل درخت نخل شده، فضای داخلی را به طور کامل تحت پوشش خود قرار داده است. جدا از هماهنگی طراحی داخلی، فرم خارجی آن هم با محیط کویر اطراف خود هماهنگ است.
نکته‌‎ی قابل
مزایا و معایب نمای چوبی ساختمان
نمای چوبی ساختمان در بسیاری از مناطق کشور به‌خصوص غرب محبوب است و استفاده‌ی زیادی هم از آن می‌شود به حدی که بسیاری از صاحبان املاک هیچ‌وقت نوع دیگری از نمای خارجی را در نظر نمی‌گیرند در حالی که گزینه‌های زیادی برای نمای خارجی ساختمان وجود دارد که باید با آن آشنا شوند بدون شک نمای چوبی با گذشت زمان امتحان خود را پس داده است و هنوز هم یکی از گزینه‌های مهم برای انتخاب یک خانه به عنوان محل سکونت به حساب می‌آی
زن ها قلب خانه اند .. 
زن ها اگر شاد باشند قلب خانه می تپد ...
 زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند، اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند.
زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند.
اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد، حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد، اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد، تمام اهل خانه را به غم کشیده است.
آری زن بودن دشوار است، خدا
پشت مانتیتور آیفون که می دیدمش دلم پر از شوق میشد
چادر سفیدم برمیداشتم یا مانتو روسری مینداختم روی شانه و سرم و میدویدم به استقبال در راه پله ها...
به ندرت پیش می آمد در خانه منتظر باشم تا رسیدنش.
آدمها مگر چند ساعت از خانه دور می مانند. اما برگشتنش برگشتنِ "خانه" به "خانه" بود.
شخصی که مسلط به علوم غریبه بود،توانست در زمان خاصی،مکان حضور امام زمان(عج)را در بازار آهنگران شناسایی کند،وپس از آن به سرعت برای دیدار ایشان راهی محل شد و مشاهده کرد حضرت کنار دکانی نشسته که صاحب آن بی توجه به حضرت کارش را انجام میدهد اما دقایقی بعد مرد صاحب دکان گفت :(یابن رسول الله،اینجا مکان گرمی است اجازه دهید برای شما آب خنک بیاورم)
ادامه مطلب
خرید و فروش ملک در منطقه ۲۲
امروزه تراکم جمعیت و انواع آلودگی های صوتی و هوایی در کلان شهرها سلامتی مردم را به خطر انداخته است . به همین دلیل استقبال از مناطق خوش آب و هوا با تراکم کمتر جمعیت برای زندگی بیشتر شده است . در میان مناطق تهران ، منطقه ۲۲ در سالهای اخیر بیشترین استقبال را در زمینه سرمایه گذاری ملک داشته است . با ما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.
چرا در منطقه ۲۲ ملک بخریم؟
منطقه ۲۲ تهران یکی از بهترین مناطق تهران برای خ
ترخیص کار گمرک کیست؟
ترخیص کالا توسط دو فرد یکی صاحب کالا دارای کارت بازرگانی و یا ترخیص کار دارای کارت حق العملکاری انجام می شود. نام دیگر ترخیص کار، حق العملکار می باشد. در واقع ترخیص کار گمرک یک شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طرف صاحب کالا مامور ترخیص کالا وارداتی یا صادراتی از گمرک می باشد. بنابراین وظیفه ترخیص کار، ترخیص تمامی کالاهای وارداتی و صادارتی از گمرک می باشد. ترخیص کاران با توجه به دانش و تخصص خود، در امر ترخیص کالا ماهر می ب
#پصت_کآربردیـ♥️
با این وب سرویس میتونید اسم صاحب اون شماره رو در بیاریدوب سرویس  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖http://185.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=شماره  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
به جای " شماره " شماره شخص مورد نظر رو وارد کنید مثال :http://185.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=0123456789
⚠️ توجه :1 : اگر بجایه اسم شخص لینک نمایش داد مجدد تلاش کنید2 : اطلاعات بعضی شماره ها رو بالا نمیاره 3 : فیلتر شکن فعال باشه←←←←←←←←←←←←←←♻️✔اندرویدکده✔♻️
 نیمه شعبان

ای وَلی اعظم مولا صاحب الزّمان،ای منجی ِ عالَم مولا صاحب الزّمان
گل نرگس،صاحب مجلس،همدم و مونس خوش آمدی
حجتُ ا...،یا ولی ا...،بقیة ُ ا...، خوش آمدی

ای وَلی اعظم مولا صاحب الزّمان،ای منجی ِ عالَم مولا صاحب الزّمان
ز قدوم  مبارکت،همه جا گشته گلفشان
شده گلبانگ کائنات،ذکر یا صاحب الزّمان

ای وَلی اعظم مولا صاحب الزّمان،ای منجی  عالَم مولا صاحب الزّمان
هل اتا و نصری مولا صاحبَ الزّمان،تو امام  عصری مولا صاحب الزّمان
همه عالَم
بســـم رب شـــهدا
کانون فرهنگی منجی و مسجد صاحب الزمان عج برگزار می نماید.
*جشن بزرگ میلاد امام حسن عسگری علیه السلام،همراه با محفل انس با قرآن
 ،  پنجشنبه 14  آذر ماه 98⏰ بعد نماز مغرب و عشاء
میناب محله شهرک امام (کریم آباد) ،  مسجد صاحب الزمان عج

عرب‌ها یک اصطلاح دلنشین دارند بجای «التماس دعا». وقتی کوله‌ات را بسته‌ای و می‌گویی عازمم؛ فی‌الفور دعا را گردنبندی می‌کنند و می‌اندازند گردنت تا پای هر عمود، هر وقت چشم‌هایت پر اشک شد، دلت شکست، چانه‌ات لرزید، دستت به ضریح رسید، چشمت به گنبد افتاد، دست بکشی روی گردنبند و یادشان کنی. عرب‌ها بجای التماس دعا، لطیف و شاعرانه می‌گویند«اقلدک الدعا»*. تو هم در جواب بجای «اگر لایق و قابل باشم چشم» باید بگویی «و انت من اهل الدعا» یعنی تو هم د
یه چیزایی هست که من فهمیدم که لنگ می زنم توش
ولی باید تکون بخورم غبار از سر شانه هام بریزه که بتونم حرکتی بکنم
اینطوری زیر خروارها خاک، تپش گاه گاهِ دل، فقط یه خاک اندک به پا می کنه به یه شعاع قابل اغماض؛ اگر واقعا این حجم خاک از روی دل بخواد تکونده بشه، شاید طوفانی بشه!
از بسیاری غبار های بنشسته...
از من به خودم: ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی...
❌زندگی دیگران را نابود نکنیم❗️
جوانی از رفیقش پرسید : کجا کار می‌کنی ؟ پیش فلانی، ماهانه چند می‌گیری؟ ۵۰۰۰. همه‌ش همین؟ ۵۰۰۰ ؟ چطوری زنده‌ای تو؟ صاحب کار قدر تو رو نمی دونه، خیلی کمه ! یواش یواش از شغلش دلسرد شد و درخواست حقوق بیشتر کرد ، صاحب کار هم قبول نکرد و اخراجش کرد ، قبلا شغل داشت، اما حالا بیکار است.
زنی بچه‌ای را به دنیا آورد، زن دیگری گفت : به مناسبت تولد بچه‌تون، شوهرت برات چی خرید ؟ هیچی ! مگه میشه ؟! یعنی تو براش هیچ ارزشی نداری

پیامبر اکرم‏ (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: بر روی دَرِ بهشت حلقه‏  ای از یاقوت سرخ است، بر صفحه‏ ای زرّین. هنگامی که آن حلقه بر صفحه زرین کوفته شود، صدا و طنین آن «یا علی» است؛
«إنّ حلقة باب الجنة من یاقوتة حمراء علی صفائح الذهب، فإذا دقّت الحلقة علی الصفحة طنّت وقالت: یا علی».[بحار الانوار ج8 ص 122]

این حدیث شریف را استاد علامه طباطبایی(رضوان‏ اللّه‏ علیه) در مجلس درس چنین شرح دادند:

سرّ این که صدای کوبه در بهشت «یاعلی» است، این است

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
در روستای پدری علم خیلی محترم بود. اول محرم خانواده هایی که صاحب علم بودند آن را تحویل می گرفتند و با احترام می آوردند خانه. علم ده روز با احترام در خانه نگهداری می شد، مثلاً در گنجه یا پستویی دور از دسترس. بی سوادترین آدم ها هم می دانستند پرستیدن علم شرک است اما احترام این چوب تزیین شدۀ سه متری در خانه ها به حدی بود که بچه ها را از سر و صدا کردن در اتاقی که علم در آن بود منع می کردند. می گفتند «علم این روزها درد داره». آن لحظه ای که جوان های علمدار
طلوعِ عشق مقابلۂ حمد و نعت
بحمداللہ قم المقدسہ میں مقیم اُردو شعراء کی ’’بزم استعارہ‘‘ نے حق تعالیٰ جل‌جلاله اور حبیبِ داور صلی اللہ علیہ و آلہ وسلم کے حضور نذرانہ عقیدت پیش کرنے لئے حمد و نعت کا انعامی شعری مقابلہ ترتیب دیا جسمیں ایران میں مقیم شعراء نے بھرپور حصہ لیا. مقابلے کی نتائج کے اعلان اور تقسیم انعامات کے لئے ۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۱ ہجری حسینیہ ابولفضل قم میں پرشکوہ تقریب منعقد کی گئی جس میں شعراء نے نذرانہ حمد و نعت پیش کیا. حمد اور

بسم الله
ای که برای هر خیری به او امید دارم،
و از خشمش در هر شری ایمنی جویم،
ای که می دهد (عطای ) بسیار در برابر (طاعت ) اندک،
ای که عطا کنی به هرکه از تو خواهد،
ای که عطا کنی به کسی که از تو نخواهد،
و نه تو را بشناسد،
از روی نعمت بخشی و مهرورزی،
عطا کن به من به خاطر درخواستی که از تو کردم،
همه خوبی دنیا و همه خوبی و خیر آخرت را،
و بگردان از من به خاطر همان درخواستی که از تو کردم،
همه شر دنیا و شر آخرت را،
زیرا آنچه تو دهی چیزی کم ندارد،
بیفزا بر من از
اگر ما بین انگشتان در قاعده باز و در بالا بهم نزدیک باشد : عدم موفقیت و فقر و بیچارگی را پیش بینی میکند . در صورتیکه انگشتان بطرف داخل دست متمایل و خمیده باشد : نشانه خست و لامت است و بعکس اگر انگشتان بطرف عقب متمایل و برگشته باشند : ولخرجی و اصراف را معین میکند بخصوص وقتیکه انگشت شست هم بطرف عقب برگشته باشد.
انگشتان چنگالی : علامت غرور و خود پسندی است .چنانچه انگشت شست بطرف سایر انگشتان متمایل باشد: صاحب دست را صرفه جو ومقتصد معرفی میکند.وقتی سا
من زودتر رسیدم. اولین ملاقات. آدم‌هایی که بدون هدف راه نمی‌رفتند. ساعت 8:45 دقیقه‌ی صبح بود. چهره‌های خسته و غمگین. معلوم نیست آخرین باری که به ارگاسم رسیده‌اند چه زمانی بوده. لباس‌های تکراری. آدم چرا باید وسط تابستان شلوار لوله‌ای بپوشد؟ لباس‌های مشکی. مردهایی که کیف در دست دارند و پیراهنشان را کرده‌اند توی شلوارشان. خط شرت یکی از آن‌ها را می‌شد دید. چقدر هم شل و ول راه می‌رفت. سر ساعت همدیگر را دیدیدم. صبحانه خوردیم. قدم زدیم. برنامه عوض
 در هنگام پرداخت پول خانه حتما مطمئن شوید که این پول به حساب شخص فروشنده
که سند خانه به نام او هست، واریز شود. اسم و پسوند مالک را خوب نگاه کنید.
در برخی موارد تشابه اسمی باعث سوء استفاده می‌شود. اگر فروشنده بگوید من
پسر و یا پدر و یا حتی وکیل صاحب خانه هستم به هیچ وجه وارد معامله نشوید.
احتمال تبانی و دودره کردن وجود دارد.
اولین قدمی که برای خرید خانه باید بردارید این است که اهداف بلند مدت‌تان
برای خرید خانه چیست؟ و چگونه مالکیت خود را بر ا
چطور یک خانه خوب اجاره کنیم؟خصوصیات و محل سکونت صاحب خانه
اگر قصد اجاره ملکی را دارید خانه‌هایی که مالک در آن ساکن نیستند را در
اولویت قرار دهید. همچنین از همسایه‌ها درباره صاحب خانه آینده و اخلاق او
پرس‌و‌جو کنید تا بعدها به مشکل بر نخورید.
خانه‌های خالی در اولویت هستند
اولویت را به خانه‌هایی اختصاص دهید که خالی هستند، این مسئله باعث
می‌شود که دغدغه خالی شدن به موقع خانه مورد نظر را نداشته باشید، همچنین
معایب و ایرادهای خانه در خان
همانطور که میدانید دوربین مدار بسته که در خانه تان نصب کرده اید وسیله ای امنیتی بسیار مهم است و با توجه به اینکه امنیت از دغدغه های امروزی است  هر صاحب خانه ای باید یکی از آنها را داشته باشد و در واقع می توان گفت که نیاز دارد.

ممکن است دوربینتان را در قسمت های مختلفی از خانه نصب کرده باشید اما نقاطی هستند که شاید از چشمتان دور مانده اند و تاکنون به اهمیت نصب دوربین در آن مکان ها توجه نکرده باشید و دزدان هم بیشتر سعی می کنند که از این مناطق وا
بنده بعنوان یک ایرانی شانس آورده‌ام که صاحب‌خانه‌م و همین صاحب‌خانگی باعث شده است بخش عظیمی از مخارج عمده ایرانیان یعنی مخارج اجاره‌نشینی را درک نکنم. با این حال سایر سختی‌های زندگی را می‌فهمم. می‌فهمم حداقل حقوق 1.5 میلیون تومانی یعنی چقدر؟ می‌فهمم زندگی در زیر خط فقر چیست چون مدت‌هاست که در حوالی همانجا زندگی می‌کنم! تازه شانس آورده‌م اجاره مسکن نمی‌دهم! می‌فهمم یک باک بنزین 150 هزار تومانی یعنی چه؟ و می‌فهمم 60 لیتر بنزین چقدر است
اعطای رایگان و بی قید و شرط خانه به بی‌خانمانها در فنلاند تعداد این قشر را کاهش داده است. یورونیوز نوشته که بسیاری از بی‌خانمانهایی که حتی برای مدتی بیش از یک دهه آوارۀ خیابانها بودند، برای اولین بار صاحب سرپناهی شده‌اند که می‌توانند آن را خانۀ خود بنامند. این خانه‌ها، آپارتمانهایی کوچک با دو اتاق اند که عمدتا در حومۀ شهر هلسینکی قرار دارند. آپارتمانها دو نفره است و دست‌کم به یک آشپزخانۀ بزرگ و مشترک، یک سالن بدنسازی و یک سونا مجهز است.
بسم الله 
قابل پیشکشی نیست. نگاهش که می کنی می بینی قابل عرضه نیست ؛ مبتلا، تکه تکه، گرفتار . ولی همینطوری که پیر صاحب صدا با صدای محزونش زیارت عاشورا می خواند دوست داری دلت را ببری بدهی به خودشان و بگویی برای شما ، تمام و کمال برای شما و از سنگینی اش و دربدری به دوش کشیدنش خلاص شوی . 
قلب عضو سنگینی است ، باید بدهی برود تا سبک شوی ...

اول بزارید ماجرای خانه ی نور رو براتون بگم یه روزی توی شهرم دنبال خانه ی نور میگشتم، مثل قصه ها بود توی بازار از مغازه دارا و رهگذرا پرسیدم خانه ی نور کجاست؟ خب خیلی هاشون مثل الان شما، با تعجب بهم نگاه میکردن، یکیشون که مغازه ش سر کوچه ی خانه ی نور بود، بهم نشونش داد
ادامه دارد...
حق: یعنی سلطه، قدرت، اقتدار. حق عبارت است از امتیاز و توانایی که قانون به افـراد مـی دهـد که بتوانند زندگی کنند. در حقوق مدنی حق بر دو قسم است: 1 )حق مالی 1 )حق غیر مالیحق مالی داخل در دارایی است در حالی که حق غیر مالی خارج از دارایی است. حق مـالی بـا مـال ارتباط دارد در حالی که حق غیر مالی با شخصیت انسان ارتباط دارد. حق مالی و حق غیر مالی چند فرق دارند:1 )حق مالی قابل تقویم به پول است. یعنی اگر حق خود را بپردازی در ازای آن به تو پـول می دهند. مثل حق
رزق حلالِ فاطمی از آسمان نخوردهر کس که غصه ی غمِ صاحب زمان نخوردبا بدترین گناه، تفاوت نمی کندآن طاعتی که مُهر ولی پایِ آن نخوردباید که شک کند به مسیرِ تقربشعاشق اگر که طعنه و زخم زبان نخوردسگ شهره شد به خوی وفا، چون تمام عمراز دستِ غیرِ صاحب خود، استخوان نخوردخوشبختِ واقعی است گدایی که لحظه ایاز پشت خانه ی گلِ نرجس تکان نخوردزاهد به زُهد محض به جایی نمی رسددودِ چراغ اگر درِ این آستان نخوردشیعه نخوان هر آن که به نعمت قرین شد و...اندوهِ جیب خال
در سمرقند بودیم و خوارزم‌شاه سمرقند را در حصار گرفته بود و لشکر کشیده، جنگ می‌کرد. در آن محلّه دختری بود عظیم صاحب جمال، چنان‌که در آن شهر او را نظیر نبود. هر لحظه می‌شنیدم که می‌گفت:«خداوندا کِی روا داری که مرا به دست ظالمان دهی؟ و میدانم که هرگز روا نداری و بر تو اعتماد دارم.» 
چون شهر را غارت کردند و همه خلق را اسیر می‌بردند و کنیزکانِ آن زن را اسیر می‌بردند، او را هیچ المی نرسید و با غایت صاحب جمالی کس او را نظر نمی‌کرد. تا بدانی که هر ک
۱۵ گام مهم برای بالا بردن امنیت خانه

یکی از مسائل مهمی که باید در سطح جوامع توجه ویژه‌ای به آن شود امنیت است. امنیت در واقع از دو جنبه حائز اهمیت است؛ امنیت روانی و امنیت جانی […]

یکی از مسائل مهمی که باید در سطح جوامع توجه ویژه‌ای به آن شود امنیت است. امنیت در واقع از دو جنبه حائز اهمیت است؛ امنیت روانی و امنیت جانی و مالی.
تأمین امنیت جانی و مالی در جامعه عمدتاً باید توسط ارگان‌های دولتی صورت گیرد اما این بدان معنا نیست که خودمان تلاشی
دارم بلند بلند غُر می زنم و هی به خدا گلایه می کنم...
-می گوید: چک دو امضا دیده ای؟
من: نه
-حتما شنیده ای؟
آره
-مدل این چک ها اینجوریه که تا امضای دو نفری که صاحب امضا هستند نباشه، نقد نمی شه. حتی اگه معتبرترین آدم های شهر یا دنیا بیان به جای امضا کننده دوم امضا کنند، باز هم فایده نداره؛ چون بانک فقط صاحب امضا رو قبول داره.
اتفاقات زندگی هم مثل چک دو امضاست. یه امضا خواستن آدماست و امضای دوم خواستن خداست...
-یاد بگیر تا خدا نخواد هیچ چیز امکان نداره حت
                                      ˝بسم رب الشهداء والصدیقین˝
این وبلاگ جهت معرفی و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده ان شاءالله با توکل بر خدا و یاری آقا صاحب الزمان بتوانیم در کنار همدیگه فعالیت مفید و مثمرثمری را انجام بدهیم.
✏  از شما همراهان گرامی جهت کمک در راستای تحقق بخشیدن این هدف درخواست  کمک و همراهی دارم لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بفرستید تا ان شاءالله بتوانیم به کارمون کیفیت ببخشیم.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها